امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123283
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، علی لاریجانی عصر امروز در بازدید انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان (مهرانه) ضمن تسلیت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، علی لاریجانی عصر امروز در بازدید انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان (مهرانه) ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: این امر مهمی است که عده‌ای از خیران دور هم جمع شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه قبلا توصیفی درباره مجموعه مهرانه زنجان شنیده بودم، تصریح کرد: کار شما یک کار بی‌نظیر است که این تعداد نیروی خیر را در یک جا جمع کرده‌اید.

رئیس مجلس با بیان اینکه در تهران نیز مجموعه‌ای برای کمک به بیماران سرطانی با نام محک راه‌اندازی شده است، ادامه داد: کار شما با سلیقه و هنرمندی بیشتری انجام شده که برای بیماران مفید خواهد بود.

وی با بیان اینکه شما در مسیری گام برداشته‌اید که رضای خدا را به همراه دارد، تصریح کرد: شما یک علاقه دینی و احساس مسئولیت دارید که کار خود را پیش ببرید.

لاریجانی افزود: اینکه فاز نخست این پروژه (مهرانه) دو ساله به اتمام رسیده، نشان می‌دهد کار با سرعت زیادی انجام شده است.

وی تصریح کرد: انتظار این است که انجمن مهرانه به مرکزی برای کل منطقه تبدیل شود، چراکه قابلیت آن را دارد.

گفتنی است، مهرانه انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان است که در حال حاضر در حال ساخت کلینیک تخصصی به کمک خیران برای بیماران سرطانی است.

انتهای پیام/73008/غ20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها