امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1233
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۲
تعداد بازدید: 260
بیت‌الله بدرلو سخنگوی جمعیت آبادگران در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس اظهار داشت: جمعیت آبادگران دیروز ...

بیت‌الله بدرلو سخنگوی جمعیت آبادگران در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس اظهار داشت: جمعیت آبادگران دیروز دیدارهایی با علی‌اکبر ولایتی و مهدی چمران داشت که حول مباحث انتخاباتی به بحث و گفت‌و‌گو نشستیم.

وی افزود: با توجه به اینکه آقای ولایتی کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری هستند برنامه‌ها را شنیدیم و برداشتمان این است که وی از دیدگاه تئوریک خوبی برخوردار است که باید تبدیل به برنامه‌های عملیاتی شود تا اگر جزو کاندیدای منتخب شدند بتوانند با یک توان عملیاتی بالایی کارها را انجام دهند.

سخنگوی جمعیت آبادگران در خصوص دیدارشان به رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت: در خصوص انتخابات شورای شهر تاکید آقای چمران نیز بر این بود که اصولگرایان بصورت منسجم و در قالب یک لیست واحد حضور یابند.

بدرلو ادامه داد: آقای چمران در خصوص کاندیداتوری اعلام حضور رسمی نکرد اما با توجه به شرایط و پتانسیل وی حضورش دور از ذهن نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها