امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123325
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نیروهای لیبیایی اجازه ندادند 600 شهروند مصری از طریق فرودگاه بین‌المللی «معیتیقه» وارد ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نیروهای لیبیایی اجازه ندادند 600 شهروند مصری از طریق فرودگاه بین‌المللی «معیتیقه» وارد «طرابلس» شوند.

به گزارش وبگاه خبری «الوسط»، کارکنان فرودگاه معیتیقه در این زمینه گفتند که از مسئولان اداره مهاجرت دستور گرفته‌اند که اجازه ندهند هیچ شهروند مصری وارد لیبی شود.

این در حالی است که یک مسئول در فرودگاه لیبی تصریح کرد مقامات مربوطه خواسته اند که گذرنامه‌های قدیمی تا اطلاع ثانوی پدیرفته نشود.

خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از شاهدان عینی گزارش داد که به تبعه‌های سایر کشورها اجازه داده شد که بدون هیچ مشکلی وارد تونس شوند.

گروه‌های لیبیایی که کنترل طرابلس را به دست گرفته‌اند، مقامات مصر را در پس حملاتی می‌دانند که افراد مسلح وابسته به این گروه‌ها را در شهر بنغازی مورد هدف قرار می‌دهند.

از سوی دیگر، مقامات مصر نیز چندی پیش، انجام هر گونه حمله در داخل خاک لیبی را تکذیب کردند.

مسئولان لیبی نیز در پایان تأکید کردند، حدود 800 نفر از مسافران مصری از روز پنجشنبه به اسکندریه بازگردانده شدند و ده‌ها نفر نیز در فرودگاه معیتیقه نیز در این فرودگاه بلاتکلیف هستند.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها