امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123329
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رژیم صهیونیستی شنبه شب (دیروز) به بهانه پرتاب موشک از غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی اعلام ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رژیم صهیونیستی شنبه شب (دیروز) به بهانه پرتاب موشک از غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی اعلام کرد گذرگاه‌های «بیت حانون» و «کرم ابوسالم» را یکشنبه صبح می‌بندد (جزئیات بیشتر).

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در تحلیلی بر این تصمیم رژیم صهیونیستی با عنوان «نوار غزه کلا از جهان منزوی می‌شود» نوشت که مصر گذرگاه رفح در جنوب نواز غزه را بسته است (جزئیات بیشتر) و در حال حاضر مصر‌ برای ایجاد منطقه حائل در مرز با غزه می‌کوشد. از طرفی رژیم صهیونیستی نیز گذرگاه کرم ابوسالم و بیت حانون را می‌بندد و این وضعیت بار دیگر غزه را به کلی از جهان جدا خواهد کرد و ممکن است اوضاع میان اسرائیل و نوار غزه بار دیگر بحرانی شود.

یدیعوت در ادامه گزارش خود به موضوع منطقه حائل در نوار غزه پرداخت و نوشت که این نوار حائل 14 کیلومتر طول و 500 هزار متر عرض دارد. در حال حاضر ساکنان رفح (مصر) منازل خود را ترک می‌کنند و بیم آن می‌رود که غزه بار دیگر به گوشه‌ای رانده شود و وضعیت بین دو طرف اسرائیلی و نوار غزه به تیرگی گراید.

در ادامه این گزارش آمده است که ارتش مصر در حال حاضر حدود 1500 تونل را که ماهواره‌ها در تصاویر هوایی مشخص کرده‌اند در مرز با غزه تخریب کرده است.
انتهای پیام/w

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها