امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123356
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در هشتمین شب ماه محرم تاکید کرد که حزب الله در ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در هشتمین شب ماه محرم تاکید کرد که حزب الله در سوریه مبارزه می کند زیرا اگر صحنه مبارزه را ترک می‌کرد «ابوبکر البغدادی» در لبنان همان کاری انجام می داد که با عشیره البونمر انجام داد.
سید حسن نصرالله در سخنان امشب خود در مجتمع سید الشهدا بیروت که طی شب‌های دهه اول محرم میزبان عزاداران حسینی است، همانند دو سخنرانی آخر خود در شب‌های پنجم و هفتم محرم هم سخنانی با محوریت موضوعات مذهبی انجام داد.
وی در سخنرانی‌اش که ادامه سخنرانی دو شب پیشش بود و از طریق ویدئو کنفرانس پخش می‌شد، درباره عالم غیب و علم خداوند و مسئله ظهور پرداخت و تاکید کرد که تنها خداوند است که از عالم غیب آگاهی دارد.
در شب‌های پیشین مراسم عزدارای سرور و سالار شهیدان در مجمتع سیدالشهدا بیروت علاوه بر سید حسن نصرالله، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله و شیخ محمد یزبک سخنرانی کرده بودند.
  انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها