امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۱۲:۵۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123365
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهلت ارسال آثار برای جشنواره ادبی کودکان غزه - که پس از حملات تجاوزکارانه و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهلت ارسال آثار برای جشنواره ادبی کودکان غزه - که پس از حملات تجاوزکارانه و وحشیانه تابستان امسال رژیم صهیونیستی به غزه، در همراهی با مردم مظلوم فلسطین، از سوی انجمن قلم ایران اعلام شده بود تا پایان آبان تمدید شد.

بر اساس این گزارش، جشنواره ادبی کودکان غزه در حوزه‌های داستان کوتاه، داستان بلند، شعر و قطعه ادبی برگزار خواهد شد. از این رو علاقه‌مندان برای شرکت تا پایان آبان فرصت دارند آثار خود را در بخش‌های اعلامی به دفتر انجمن قلم ایران واقع در خ سیدجمال‌الدین اسدآبادی - بالاتر از میدان سیدجمال‌الدین اسدآبادی - بعد از کوچه 44 - شماره 360 - تلفن 02188059319 ارسال کنند تا ضمن شرکت در این جهاد فرهنگی - از جوایز ارزنده این جشنواره برای آثار برتر نیز برخوردار شوند.

این گزارش اضافه می‌کند، آخر آبان گزارش کاملی درباره این جشنواره با اتمام زمان ارسال آثار ارائه خواهد شد، ضمن اینکه انجمن قلم اعلام کرده به تناسب آثار ارسالی داوران مشخص خواهند شد، این داوران از میان اعضای هیات مدیره و فعالان و اعضای مرتبط با انجمن خواهند بود.

این گزارش در پایان اضافه می کند بزودی زمان دقیق برگزاری جشنواره ادبی «کودکان غزه» از سوی انجمن قلم اعلام می شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار