امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123368
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 129
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی نسخه الکترونیک کتاب «پنجره های تشنه» با 98 درصد تخفیف منتشر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی نسخه الکترونیک کتاب «پنجره های تشنه» با 98 درصد تخفیف منتشر شد. «پنجره های تشنه» عنوان سفر نامه عاشقانه ای است از انتقال ضریح مطهر امام حسین (ع) به قلم مهدی قزلی که در جوار این ضریح از قم تا کربلا نگاشته شده است.

علاقمندان می توانند نسخه الکترونیک این کتاب را از تاریخ دهم تا پانزدهم آبان ماه با 98 درصد تخفیف و تنها با قیمت 500  تومان خریداری کنند.

قزلی در این کتاب سعی کرده است به رسم مالوف سفرنامه ‌نویسی در ادبیات کهن ایران، در کنار شرح سفرش و ماوقع پیرامونی آن گاه با توصیفات کوتاه و کنایه‌ها و زخم زبان‌ هایی نیز زبان باز کند که از نگاه مدیران و مسئولان شهری و کشوری تا پیش از آن دور مانده و یا مورد بی‌اعتنایی قرار گرفته است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
رسیدیم به روستای نهر میان. مردم یا حسین‌گویان می‌دویدند سمت ضریح، انگار که بخواهند تریلی را فتح کنند. چند دقیقه ایستادیم و موقعی که تریلی داشت حرکت می‌کرد، به مردم می‌گفتیم لبه حفاظ را ول کنند که یک وقت زمین نخورند. پسر جوانی سماجت می‌کرد. گفتم: پسرجان ول کن الان زمین می‌خوری. پسر که فهمید دیر یا زود باید تریلی را رها کند به من گفت: ببین من فرشادم، من را  به اسم دعا کن کربلا. بعد تریلی را ول کرد. داشتیم دور می‌شدیم که داد زد: فرشاد... یادت نره. همانجا نشست به گریه کردن و کف دستش را کوبید زمین. دور می‌شدیم و فرشاد نشسته بود کنار جاده. من هم نشستم پشت تریلی به گریه. حاضر بودم همه چیزم را بدهم جایم را با فرشاد عوض کنم.

لازم به ذکر است ماه گذشته نیز کتاب الکترونیک «ستاره های نبرد هوایی» توسط سوره مهر الکترونیک به صورت مجازی رونمایی شد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار