امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123376
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 104
علی اکبر والایی از نویسندگان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انجام یک کار پژوهشی درباره کتابخوانی داد و گفت: مدتی است که در ...

علی اکبر والایی از نویسندگان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از انجام یک کار پژوهشی درباره کتابخوانی داد و گفت: مدتی است که در حال انجام پژوهشی درباره معضل کتابخوانی در جامعه هستم و این معضل را در این کار پژوهشی از وجوه مختلف بررسی کرده‌ام.

وی درباره انتشار این پژوهش افزود: این پژوهش از آنجا که پژوهش مفصلی است شاید بخش‌هایی آن به صورت سریالی منتشر شود. البته انتشار این مجموعه به صورت یک کتاب هم، مجموعه پژوهش‌های این چینی را کامل خواهد کرد.

این نویسنده همچنین از اتمام نگارش سفرنامه هرات خبر داد و گفت: در مراحل پایانی  نوشتن این سفرنامه هستم و البته کار را با وسواس و با احتیاط جلو می‌برم تا شسته و رفته و سفرنامه قابل توجهی از کار در بیاید.

وی افزود: در نوشتن این اثر، سعی کردم از زاویه جدیدی به هرات نگاه کنم که پیش از این، از آن زاویه استفاده نشده باشد و مشکلات تاریخی و ارتباط ایران و هرات از دیگر مسائلی است که در این سفرنامه به آن پرداخته‌ام.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار