امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12338
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 132
بهروز خدارحمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بااشاره به آخرین اقدامات در خصوص تشکیل صندوق‌های ...

بهروز خدارحمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بااشاره به آخرین اقدامات در خصوص تشکیل صندوق‌های سرمایه‌گذاری در حوزه بورس انرژی اظهار داشت: طی روزهای آینده با توجه به رایزنی‌هایی که با تأمین سرمایه نوین داشتیم به جمع‌بندی نهایی خواهیم رسید.

وی ادامه داد: ابزارهای نوینی که جذابیت داشته باشند با محوریت بورس انرژی به کار گرفته خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه باید ابتدا نهادهای سرمایه‌گذاری بزرگ با عنوان لیدر وارد شوند، تصریح کرد: بورس انرژی فرصت‌های مناسبی را برای شکل‌گیری صندوق‌های سرمایه‌گذاری دارد.

وی افزود: البته تشکیل ابزارهای نوین مالی نیاز به تحلیل و بررسی بیشتری دارد.

خدارحمی تأکید کرد: ابعاد مختلف به کارگیری ابزارهای نوین مالی در حوزه بورس انرژی از تجربیات گذشته به گونه‌ای معرفی خواهد شد که کمترین ابهام را داشته باشد.

به گزارش فارس، پیش از این شاپور محمدی مدیرعامل بورس انرژی با اشاره به تشکیل صندوق‌های انرژی برای تأمین معاملات این بورس گفته بود با برخی از تأمین سرمایه‌ها (نوین و امین) مذاکراتی داشتیم ، محدودیتی به لحاظ تعداد صندوق‌ها و نهادهای سرمایه‌گذاری نداریم و حجم این صندوق‌ها بستگی به میزان استقبال آنها دارد.

وی همچنین گفته بود طراحی ابزارهای مالی محدودیتی ندارد و امکان دارد این صندوق‌ها به شکل بزرگتر و تعداد کمتری شکل بگیرد.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها