امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12340
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 170
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، غلامحسین الهام درباره آخرین مراحل استخدام نیروهای جدید ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، غلامحسین الهام درباره آخرین مراحل استخدام نیروهای جدید در دولت بر اساس طرح مهر‌آفرین گفت: خوشبختانه این طرح با تمام قدرت در حال پیشرفت است و دستگاه‌هایی که در استان‌ها آمادگی آن را داشته‌اند، این طرح را اجرا کرده‌اند.

وی افزود: هم‌اکنون برخی از دستگاه‌ها در بحث جذب نیرو در مراحل پایانی هستند و آگهی جذب نیرو را در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر کرده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور ادامه داد: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی تقریباً به پایان رسیده است.

الهام با بیان اینکه قرار است استخدام این نیروها طبق مصوبه مهرآفرین، در یک پروسه پنج ساله انجام شود ادامه داد: البته برخی فشارهای جنبی وجود دارد که دستگاه‌های اداری را دچار ناامنی می‌کند.

وی تصریح کرد: البته این مشکلات در حال رفع شدن است و ما امیدواریم تا پایان امسال، ساماندهی کارکنان قراردادی به پایان برسد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها