امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123411
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 93
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، مصطفی افضلی‌فر عصر امروز در دیدار مردمی خود در اردبیل اظهار کرد: ما در انتخاب استاندار اردبیل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، مصطفی افضلی‌فر عصر امروز در دیدار مردمی خود در اردبیل اظهار کرد: ما در انتخاب استاندار اردبیل به عنوان گزینه اول پیگیری‌های بسیار زیادی را انجام دادیم و هر چند برخی از ایرادات بر کار او وارد بوده اما عملکرد او در یک سال اخیر به نسبت مناسب بوده است.

وی با بیان اینکه نباید نماینده از پیگیری‌ها،‌ اعتراض‌ها و برخی تذکرات غفلت کند، گفت: ‌اگر نماینده‌ای ادعا کند که هرگز در عزل و نصب‌ها دخالت نداشته ادعای گزافی را مطرح کرده چراکه مسئولیت ما ایجاب می‌کند که بر کارهای اجرایی نظارت دقیق داشته باشیم و قطعاً جلوی مسئولیت‌های تزئینی و فرمایشی گرفته شده و بدون حب و بغض شخصی و تندروی‌ها می‌توانیم بر کارها نظارت داشته باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به نشست خود با رئیس صندوق توسعه ملی و اعتراضاتش در تعیین سقف تسهیلات پرداختی به استان‌های کمتر توسعه یافته افزود: سئوال ما این بود که چرا سقف تسهیلات استان‌های تیپ سه که اردبیل نیز در زمره آنها بوده کم است که ادعای مسئولان صندوق مبنی بر زیاد بودن تعداد طرح‌ها و دخالت این امر در تصمیم‌گیری‌های جدید عقلانی‌، صحیح و منطقی به نظر نمی‌رسد و هیچ سازگاری با عقل ندارد.

افضلی‌فرد در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: ما در تلاش هستیم تا صندوق سهم استان اردبیل را از تسهیلات معین کند تا طرح‌هایی که به تعطیلی کشیده شده هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود.

وی در مورد حقابه استان اردبیل از قزل‌اوزن بیان کرد: وزیر نیرو بعد از پیگیری‌های مختلف به این امر رضایت داد تا سهم استان اردبیل از این حوزه آبریز منتقل شود که این سهمیه ابلاغ شده و قرارداد آن با بخش خصوصی برای آغاز لوله‌گذاری نهایی شده که امیدواریم با انتقال آب از حوزه قزل‌اوزن جنوب استان اردبیل احیا شود.

طرح گردشگری آزاد اردبیل پیگیری می‌شود

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، این نماینده مجلس از پیگیری طرح‌های گردشگری ویژه سبلان، سرعین و طرح جامع گردشگری آزاد اردبیل خبر داد و اضافه کرد: قرار شده بعد از نهایی شدن طرح در سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرچه سریع‌تر در این حوزه اقدامات و پیگیری‌های لازم انجام شود.

افضلی‌فرد با اشاره به افزایش اعتبار 10 میلیارد تومانی نمایندگان براساس ماده 180 تا سقف 20 میلیارد تومان در سال آینده، افزود: امسال 30 میلیارد تومان برای سه نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین اختصاص یافت که ما با اولویت این اعتبار را در پروژه‌های مختلفی همچون تکمیل بیمارستان‌ها، انتقال آب و تأمین آب شرب هزینه می‌کنیم که امیدواریم سال آینده رقم آن به 20 میلیارد تومان افزایش یابد.

وی از پیگیری استخدام نیروهای قراردادی منابع طبیعی، اوقاف و ثبت اسناد خبر داد و گفت: راه‌‌آهن اردبیل نیز که باید 700 میلیارد تومان اعتبار آن ظرف چهار سال آینده پرداخت می‌شد، قرار شده ظرف دو سال و با پیگیری‌های مستمر پرداخت شود تا هرچه سریع‌تر شاهد تکمیل و بهره‌برداری این پروژه عظیم باشیم.
انتهای پیام/62001/ی40/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار