امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123412
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 177
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، علی لاریجانی امشب در حاشیه بازدید از موسسه خیریه مهرانه زنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، علی لاریجانی امشب در حاشیه بازدید از موسسه خیریه مهرانه زنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقدام خیران استان زنجان در ساخت موسسه خیریه مهرانه اعجاب‌آور است.

وی با اشاره به اینکه بیش از 30 هزار نفر از خیرین استان زنجان در ساخت موسسه مهرانه مشارکت دارند، تصریح کرد: این تعداد از خیرین همبستگی جدی برای کمک به بیماران سرطانی دارند.

رئیس مجلس ادامه داد: این اقدام یعنی اعتماد به افرادی که گرداننده این امر مهم هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه علاوه بر کمک به بیماران یک رابطه عاطفی خوبی بین مردم ایجاد شده است، افزود: در این پروژه مردم برای حل مشکلات بیماران مشارکت می‌کنند.

لاریجانی راه‌اندازی موسسه خیریه مهرانه زنجان را اقدام ارزشمند و مفیدی در استان زنجان دانست و یادآور شد: فاز نخست این موسسه انجام شده و در آستانه افتتاح است.

وی با اشاره به اینکه فاز بعدی موسسه خیریه مهرانه در دست احداث است، گفت: این یک فعالیت میان مدت بوده که به خوبی در حال انجام است.

رئیس مجلس خاطرنشان کرد: اگر برنامه‌ها به خوبی سامان داده شود این پروژه طی چند سال آینده به یک مرکز پرقدرت از نظر حل مشکلات بیماران سرطانی تبدیل می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه تمهیدات خوبی برای حل مشکلات بیماران اندیشیده شده است، گفت: برای اسکان بیماران نیز برنامه‌ریزی مناسب انجام شده است.

لاریجانی با اشاره به اینکه تلاش شده بیماران علاوه بر مداوا رنج دیگری نداشته باشند، افزود: این اقدامات نشانگر مسئولیت‌پذیری خوب گردانندگان موسسه خیریه مهرانه است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌‌ریزی مناسب و صحیحی برای این پروژه انجام شده است، تصریح کرد: مسئولان نیز در زمینه فراهم شدن تجهیزات پیگیری لازم را خواهند کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه سال گذشته مجلس گام بزرگی در زمینه بودجه بخش بهداشت و درمان برداشته است، اظهار داشت: بودجه بسیار زیادی برای بیماران و رفع مشکلات بهداشت و درمان اختصاص داده شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه بخشی از موضوع به بیماران صعب‌العلاج اختصاص دارد، گفت: این بیماران باید هزینه‌های بسیاری را متحمل شوند.

لاریجانی با اشاره به اینکه مقداری از مالیات بر ارزش افزوده به وزارت بهداشت و درمان کشور اختصاص داده شده است، تصریح کرد: همچنین رقم قابل توجهی از هدفمندی یارانه‌ها به این امر اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به اینکه با این اقدام وزارت بهداشت توانسته همه بیماران را زیر پوشش قرار دهد، یادآور شد: در حال حاضر آرامش بیشتری در این زمینه در کشورمان وجود دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امسال نیز در بحث بودجه مربوط به بخش درمان تمهیداتی اندیشیده شده است، گفت: مجلس شورای اسلامی گام بزرگی در این زمینه برداشته است.

انتهای پیام/73008/غ40/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها