امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12342
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 100
الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: به ...

الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: به نامزدها، تیم‌های کارشناسی شان و هواداران آنها توصیه می‌کنم همانطوری برخی کاندیداها بر معرفی ظرفیت‌های فردی، جمعی و برنامه‌های خود تاکید دارد، دیگران هم به این سمت بروند.

وی اضافه کرد: اینکه برخی بخواهند بگویند نظر مقام معظم رهبری بر روی یک فرد است، به نوعی آدرس غلط دادن است و خدای ناکرده ممکن است باعث شود که رهبر انقلاب به محذوریت افتاده و مجبور شوند موضعگیری‌های تندی اتخاذ کنند.

این نماینده مردم در خانه ملت یادآور شد که رهبر معظم انقلاب از ابتدای سال تاکنون طی سخنرانی‌هایی چندین بار بر این نکته تاکید کردند که نفیا یا اثباتا به کسی نظری ندارند.

نادران با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی باید بر عقبه مدیریتی و برنامه‌های خود تکیه کرده و آن را برای مردم تشریح کنند، خاطرنشان کرد: مردم نیز باید به موارد این‌چنینی توجه کرده و کارنامه و مدیریت افراد را مورد توجه قرار دهند.

وی در ادامه گفت‌وگویش با فارس گفت: بر اساس مبانی دینی طرح نقاط قوت و ضعف دولت‌ها باید به درستی و منصفانه صورت گیرد و نباید فقط به نقاط ضعف تکیه کرد؛ اگر نقاط قوت را مطرح نکنیم در واقع خودمان را از آن نقاط محروم کرده‌ایم.

مسئول کمیته اقتصادی ستاد غلامعلی حدادعادل از ضرورت تمرکز نامزد‌ها بر روی برنامه‌های خود سخن گفت و بر این نکته تاکید کرد که کاندیداها باید ظرفیت‌های ریاست جمهوری را شناخته و وعده‌های خارج از این ظرفیت‌ها ندهند.

نادران همچنین خطاب به نامزد‌های انتخابات گفت: نباید خط قرمز‌ها را به خاطر رای مخدوش کرد زیرا این موضوع طمع دشمنان را برمی‌انگیزد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها