امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123427
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، به منظور آمادگی دانش‌آموزان در مواقع حساس، مانور پدافند غیرعامل شاخه بمباران هوایی شامگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، به منظور آمادگی دانش‌آموزان در مواقع حساس، مانور پدافند غیرعامل شاخه بمباران هوایی شامگاه یکشنبه با حضور مسئولان آموزش و پرورش ناحیه 2 و سپاه ناحیه همدان برگزار شد.

پدافند غیر عامل به معنی آمادگی برای مواقع بحران به منظور جلوگیری از آسیب‌دیدگی مردم و خسارات مالی به تجهیزات و تأسیسات مهم نظامی و غیر نظامی است که از وسایل نظامی و جنگ افزار‌ استفاده نمی‌شود و مردم با آمادگی و آموزش‌هایی که از قبل دیدند، از بروز فاجعه جلوگیری می‌کنند.

در این همایش نمادین که در هنرستان پسرانه کاردانش رازی ناحیه دو همدان برگزار شد، دانش‌آموزان از نزدیک مورد آموزش قرار گرفتند تا در زمان بروز اتفاق ناگوار و غیر پیش‌بینی شده، با آمادگی کامل در شرایط حساس بهترین عملکرد را داشته باشند.

همایش پدافند غیرعامل شاخه بمباران هوایی برای نخستین بار در سطح ناحیه دو همدان برگزار می‌شود و یک طرح ابتکاری و با برنامه‌ریزی دقیق مسئولان در سطح استان همدان به صورت سراسری برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه یک فرد باید همیشه آمادگی کامل را در شرایط بحرانی داشته باشد، برگزاری این نوع مانور لازم و مهم است.

این همایش با هدف آگاهسازی دانش‌آموزان و انجام عملکرد مناسب در شرایط حساس انجام شد.

انتهای پیام/89007/گ10/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار