امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123433
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
داود روستایی، قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص برنامه‌‌های 13 آبان ...

داود روستایی، قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص برنامه‌‌های 13 آبان اظهار داشت: طبق سال‌های گذشته در مرکز استان‌ها و مکان‌هایی که شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرده است، تجمعات دانش‌آموزی را برگزار می‌کنیم.

وی ادامه داد: در تهران نیز در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا دانش‌آموزانی که عضو تشکل‌های دانش‌آموزی هستند، فراخوان شدند تا حضور یابند و در مدارس نیز به جهت ایام محرم، بحث هیأت‌های دانش‌آموزی پر رنگ است.

روستایی افزود: برنامه‌های مقابل ساختمان لانه جاسوسی سابق آمریکا و روز 13 آبان، ترکیبی از برنامه‌های دانش‌آموزی و دانشجویی است که برنامه‌های دانش‌آموزی شامل مداحی، سخنرانی، اجرای سرود دانش‌آموزی و قرائت بیانیه دانش‌آموزی است.

وی یادآور شد: امسال به احتمال زیاد تشیع شهیدای گمنام نیز صورت می‌گیرد و ما در آن مشارکت فعال داریم.

حمدرضا مهدلو، رئیس سازمان دانش‌آموزی شهر تهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در بخش تشکیلات دانش‌آموزی، بخشنامه‌ای به همه مناطق داده شده است تا دانش‌آموزان با توجه به اینکه این روز همزمان با روز عاشوراست، به صورت اختیاری حضور پیدا کنند؛ از هر منطقه نیز یک یا دو مدرسه به صورت ویژه ساماندهی شده و وسیله ایاب و ذهاب آن را پشتیبانی می‌کنیم و پلاکارد و پوستر نیز توزیع می‌شود.

 

وی ادامه داد: نماز ظهر روز عاشورا به اقامه حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی برپا می‌شود و حجت‌الاسلام و المسلمین پناهیان سخنرانی می‌کند و مداحانی مانند آقایان هلالی، سعید حدادیان، محمد طاهری و سازور به نوحه‌خوانی می‌پردازند.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها