امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12345
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 73
حسن فیروزشاهیان سخنگوی ستاد مرکزی حامیان مردمی محسن رضایی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در ...

حسن فیروزشاهیان سخنگوی ستاد مرکزی حامیان مردمی محسن رضایی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در مراسم بیست و چهارمین سالگرد رحلت حضرت امام (ره) گفت: رسانه های بیگانه در صدد هستند تا با القای گرایش رهبری بزرگوار و نهادهای انقلابی به یک جریان سیاسی در انتخابات، هزینه عدم رای آوری یا ضعف کارآمدی آن جریان را به گردن نظام و رهبری بیندازند و مردم را از شعارهای انقلاب و آرمانهای نظام ، دلسرد کنند.

وی با بیان سوابق کاندیداهای حاضر در صحنه افزود: تمام این بزرگواران سابقه خدمت در مسئولیت های گوناگون با حکم مقام معظم رهبری یا وزارت در دوران ریاست جمهوری حضرت آقا را دارند و لازم است ضمن عدم تخریب یکدیگر، این نکته را فراموش نکنند که آنچه امروز موجب سربلندی ایران عزیز در حوزه های مختلف سیاسی، دفاعی، فرهنگی و اقتصادی است ،صرف نظر از نقاط قوت و ضعف گوناگون در ادوار مختلف، محصول هدایتهای امام و رهبری ، ایستادگی ملت شریف ایران ، مجاهدتهای فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و عملکرد دولتهای گذشته و حاضر است.

فیروزشاهیان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر حل مسائل معیشتی و اقتصادی جامعه افزود: صرف بازنشر مشکلات اقتصادی نظیر تورم،گرانی و اشتغال در جامعه بدون ارائه راهکارهای علمی و عملیاتی  مبتنی بر اقتصاد اسلامی، مصداق بارز شعارگرایی است که رهبری معظم انقلاب، همگان را از آن نهی فرموده اند.

سخنگوی ستاد حامیان مردمی رضایی با بیان اینکه اجرای تاکیدات ولی امر مسلمین نظیر دمیدن روح نشاط در فضای کشور را از وظایف اصلی خود میدانیم، اعلام شعارهایی همچون "سلام بر زندگی و جامعه امید" از سوی رضایی را در همین راستا دانست. وی در ادامه افزود: ایستادگی مدبرانه در عرصه ی داخلی و بهبود ابعاد فرهنگی، اقتصادی شرایط زندگی در عرصه داخلی از مهمترین اهداف انتخاباتی محسن رضایی است.

فیروزشاهیان در پایان اضافه کرد: انشالله مردم بصیر و ولایتمدار ایران در24خرداد، بار دیگرضمن تأسی به آرمانهای بزرگ امام راحل عظیم الشأن (رحمة الله تعالی علیه) و پیروی کامل از مقام عظمای ولایت ، حماسه ای عظیم در عرصه سیاسی می آفرینند و با ناکام گذاشتن توطئه های شیاطین داخلی و دشمنان خارجی انقلاب اسلامی، زمینه تحقق اهداف سند چشم انداز 20 ساله نظام و خشنودی قلب مقدس حضرت بقیة الله الاعظم (عج) را فراهم می آورند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها