امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123453
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «فرانک والتر‌اشتاین مایر» وزیر خارجه آلمان امروز ایران را به اعمال تحریم‌های بیشتر در صورت

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; «فرانک والتر‌اشتاین مایر» وزیر خارجه آلمان امروز ایران را به اعمال تحریم‌های بیشتر در صورت عدم دستیابی به توافق هسته‌ای تهدید کرد.وی گفت:« در صورتی که توافقی بلند مدت با ایران حاصل نشود، آمریکا تحریم‌های بیشتری را علیه ایران اعمال خواهد کرد.»

خبرگزاری آلمان به نقل از وزیر خارجه این کشور نوشت که ایران و 6 کشور، بیش از هر زمان دیگری به نسبت 10 سال گذشته به هم نزدیک شده‌اند.

اشتاین‌مایر که در نشست (ASEAN) در اندونزی سخن می‌گفت، افزود:«در صورتی که ایران بخواهد، ما می‌توانیم پیشهادی ارائه دهیم که رد کردن آن برای ایران دشوار است اما اگر ما نتوانیم به توافق نهایی برسیم. (باید بگویم) که متاسفانه انتخابات میان‌دوره آمریکا برگزار می شود و بدون موافقت آمریکایی‌ها، تصمیم درباره تحریم‌های جدید علیه ایران گرفته می‌شود. در صورتی که چنین شود، تصمیم برای اعمال تحریم‌های جدید گرفته می شود و من فکر می کنم در 2 سال باقیمانده از ریاست‌جمهوری اوباما امکان دیگری برای از سرگیری مذاکرات نخواهد بود»وزیر خارجه آلمان همچنین گفت که هر تصمیمی از جانب ایران به سیاست داخلی این کشور بستگی دارد.

غرب همواره ایران را به تلاش برای دستیابی به بمب هسته‌ای متهم کرده و این در حالی است که تهران بارها اعلام کرده است که برنامه غنی‌سازی را با هدف تامین سوخت نیروگاه‌های اتمی و به منظور به کارگیری در شاخه‌های علمی و پزشکی پیگیری می‌کند.

انتهای‌پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها