امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123478
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک روز تا برگزاری انتخابات میاندوره‌ای و مهم کنگره آمریکا که سرنوشت سنا را تعیین می‌کند،

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک روز تا برگزاری انتخابات میاندوره‌ای و مهم کنگره آمریکا که سرنوشت سنا را تعیین می‌کند، باقی مانده است و «مایک مک فادن» نامزد جمهوری‌خواه ایالت مینه‌سوتا آمریکا که توانست چهار رقیب جمهوری‌خواه خود را در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان برای سنای آمریکا از این ایالت شکست دهد و فردا با «آل فرانکن» نامزد دموکرات این ایالت به رقابت بپردازد در یک مناظره با فرانکن درباره برنامه هسته‌ای ایران موضع سرسختانه‌ای را اتخاذ کرد و گفت: «ایده مذاکره با ایران به اعتقاد من یک ایده وحشتناک است. من فکر می‌کنم تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا و دولت وی برای لغو تحریم‌های تجاری ایران، یک ایده وحشتناک است.»

با اینحال فرانکن به دفاع از مذاکره هسته‌ای با ایران پرداخت و درباره تحریم‌های تحمیل شده بر ایران گفت: «این تحریم‌ها کارساز بود و همین تحریم‌ها بود که آنها (ایران) را به میز مذاکره آورد. اقتصاد آنها فلج شده است.»

رأی‌دهندگان آمریکایی روز سه‌شنبه (فردا) در انتخابات میاندوره‌ای کنگره شرکت می‌کنند. بسیاری از مردم آمریکا از وضعیت کنونی دولت و عملکرد آن ناراضی هستند و به همین جهت بسیاری از نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که شانس پیروزی جمهوری‌خواهان در سنا بالا است. اگر جمهوری‌خواهان تنها 6 کرسی را به دست آورند، کنترل سنا را از دموکرات‌ها پس می‌گیرند و از این موقع است که بسیاری از سیاست‌های اوباما چه در داخل و چه در خارج از کشور با مشکل روبرو می‌شود، چراکه قوه مقننه به صورت یکدست در اختیار رقبای اوباما قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها