امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123479
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «رسول الموسوی» یکی از رهبران جامعه شیعیان استرالیا روز دوشنبه از سوی افراد ناشناس هدف

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «رسول الموسوی» یکی از رهبران جامعه شیعیان استرالیا روز دوشنبه از سوی افراد ناشناس هدف تیراندازی قرار گرفت.

تیراندازان که به رادیو «ای‌بی‌سی» استرالیا، تصور می‌شود از هواداران گروه‌ تروریستی داعش بوده‌اند، سوار بر خودرو بوده‌اند و پس از انجام این تیراندازی، گریخته‌اند.

این حمله در برابر حسینه نبی اکرم واقع در خیابان «روسدل» واقع در جنوب شرق شهر سیدنی رخ داده است. آقای رسولی از ناحیه صورت و بازو هدف قرار گرفته و در زمان تیراندازی، همسر و 4 فرزند وی نیز در صحنه حاضر بوده‌اند.

در این تیراندازی، همسر و یکی از دختران این عضو جامعه مسلمانان استرالیا نیز از پشت سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته‌اند.

«جمال داوود» عضو برجسته جامعه شیعیان استرالیا به روزنامه «سیدنی مرنینگ هرالد» گفته است که حمله روز دوشنبه اولین مورد از حملات به نمازگزاران شیعی در روزهای اخیر نیست.

منابع بیمارستانی سیدنی اعلام کرده‌اند که حال آقای موسوی با ثبات است و وی تحت عمل جراحی قرار دارد. همچنین عنوان شده که جراحات وی «تهدیدی برای جان او نیست.»

پلیس استرالیا هم اعلام کرده است که در حال تحقیق در مورد این حادثه است.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها