امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123481
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر در سخنانی در جمع نظامیان این کشور تاکید کرد که مردم ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر در سخنانی در جمع نظامیان این کشور تاکید کرد که مردم کشورش باید در مقابل خطراتی که کشور را تهدید می‌کند برای دفاع از مصر هوشیار باشند. 
وی با اشاره به اینکه توطئه‌ای ارتش مصر را هدف قرار داده اظهار داشت که مصر در نبردی برای وجودش درگیر است و در این نبرد پیروز خواهد شد.
رئیس جمهور مصر با بیان اینکه کشور از این بحران جز با همراهی ملت با دولت نمی‌تواند خارج شود، تصریح کرد که توطئه علیه همه مردم است و مصری‌ها باید آنرا درک کنند چراکه سرنوشت آنها را تعیین می کند.
وی که برای بازدید از یک مانور نیروی هوایی ارتش مصر در شمال این کشور حضور داشت تاکید کرد که صحرای سینا بخشی از خاک کشور مصر است و برای حفظ امنیت این شهر تلاش خواهیم کرد.
این سخنان در شرایطی مطرح می‌شود که پس از حمله دو هفته قبل افراد مسلح به یک ایست بازرسی که منجر به کشته شدن 31 نظامی مصری شد، شورای دفاع ملی این کشور با برگزاری جلسه‌ای به ریاست ژنرال السیسی برای سه ماه در این منطقه اعلام وضعیت فوق العاده کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها