امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12350
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 91
لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه دولت ...

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه دولت نهم و دهم خدمات بزرگ و کلانی انجام داده است، افزود: برخی مشکلات و غفلت ها در حوزه اقتصادی در دولت فعلی به وجود آمد اما خدمات این دولت عالی بوده است.

وی با بیان کاندیداهای ریاست جمهوری نباید برای کسب رای، خدمات دولت را زیر سؤال ببرند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری به کاندیدا هشدار دادند که در نطق های انتخاباتی خود خدمات‌های دولت‌ها را زیر سؤال نبرند.

افتخاری با تاکید بر اینکه دولت در حوزه‌های علمی و فن‌آوری دستاوردهای زیادی داشته است، تاکید کرد: نامزدها باید انصاف داشته باشند و نقاط مثبت دولت را هم بگویند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، اظهار داشت: هدفمندی یارانه، اقدام ارزشمندی دولت بود که با شجاعت و جسارت انجام شد البته این طرح به طور کامل انجام نشد و دولت به اجرای این طرح به سهم تولید در صنعت و کشاورزی بی‌توجهی کرد.

افتخاری گفت که دولت نهم و دهم در بخش‌هایی همچون مسکن، سوخت، راه سازی، توسعه و فعالیت های قرآنی موفقیت‌های خوبی داشته است که نمی‌توان آنرا انکار کرد.

وی با بیان اینکه برخی حاشیه‌ها روی خدمات دولت سایه انداخت، افزود: در این دولت حاشیه‌هایی به وجود آمد که شاید بخشی از انتقاد مقام معظم رهبری به پرهیز از حاشیه سازی ناظر به همین موضوع باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها