امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12352
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 173
به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد‌رضا عارف معاون اول دولت خاتمی و از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست ...

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد‌رضا عارف معاون اول دولت خاتمی و از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دیروز (سه‌شنبه) با اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

وی در این دیدار به تشریح هدف خود از اعلام نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و بر کارآمدی گفتمان اصلاح طلبی تاکید کرد.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری راه برون‌رفت از مشکلات را تمسک به کار و خرد جمعی دانست و اظهار داشت: همواره خود را اصلاح‌طلب می‌دانم و با گفتمان اصلاح طلبی نیز وارد عرصه انتخابات شدم.

عارف معتقد است که آسیب‌های کنونی که به کشور وارد شده، محصول عملکرد اصولگرایان طی 8 سال گذشته است.

وی همچنین به تشریح دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود پرداخت و گفت: به تمامی وعده‌هایی که دادم عمل خواهم کرد و بارها هم اعلام کردم که پیگیر مسایل مختلف کشور و اصلاح رویه‌های نادرست خواهم بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین به نقش و جایگاه سیدمحمد خاتمی در جریان اصلاحات پرداخت و ادامه داد: همواره به نقش کلیدی و راهبردی آقای خاتمی به عنوان رهبر اصلاحات اعتقاد داشتم.

کاندیدای اصلاح طلب انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به جایگاه احزاب در کشور افزود: اعتقادم بر توسعه احزاب بوده است.

به گزارش فارس، در ادامه این نشست برخی اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به بیان دیدگاه ها، مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند و عارف نیز به پرسش های مطرح شده در این نشست پاسخ داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها