امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123523
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در یک حادثه تیراندازی در نزدیکی یک ایستگاه قطار در سوئیس، سه نفر مورد اصابت گلوله قرار ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در یک حادثه تیراندازی در نزدیکی یک ایستگاه قطار در سوئیس، سه نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و جان خود را از دست دادند.
روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف گزارش کرد که اجساد سه نفر در یک خودرویی که در یک ایستگاه قطار در شهر «ویلدرسویل» پارک شده بود، پیدا شد و برخی گزارشات حاکی از آن است که این سه نفر به ضرب گلوله کشته شده‌اند.
پلیس سوئیس گزارش کرد که ساعت ۷:۰۰ صبح امروز به وقت محلی (۰۶:۰۰ به وقت گرینویچ) از وجود این سه جسد آگاهی یافتند اما جزئیات بیشتری ارائه نداد.
گزارشات رسانه‌ها حاکی از آن است که این سه نفر در یک حادثه تیراندازی جان خود را از دست داده‌اند و پلیس، جستجوی قانونی خود در بالکن یک هتل که مشرف به این خودرو می‌باشد را آغاز کرده است.
ساکنان منطقه حادثه می‌گویند که این تیراندازی مرتبط با یک درگیری‌ خانوادگی است و اینکه یک مرد اول به سمت همسر و فرزندش تیراندازی کرد و سپس خودکشی کرده است.
پلیس سوئیس هنوز این گزارش را تأیید نکرده است اما اعلام کرد که یک جسد داخل خودرو بود و دو جسد دیگر در نزدیکی یک خودرو بودند.
انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها