امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123578
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۸
تعداد بازدید: 39
‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سلبعلی کریمی در نشست مشترک مدیران شرکت ملی گاز ایران و ...

‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سلبعلی کریمی در نشست مشترک مدیران شرکت ملی گاز ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران که با هدف تامین حداکثری سوخت زمستان در دو بخش بالادست و پایین دست برگزار شد،‌ بر ضرورت انجام تعهدات لازم برای تامین سوخت زمستان 93 تاکید کرد.

وی بیان کرد: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در راستای کمک به تامین سوخت زمستانی با وجود برنامه تکلیفی، حدود 27 میلیون متر مکعب تولید را به منظور جبران کمبود گاز تا به بهره‌برداری رسیدن فازهای جدید پارس جنوبی افزایش داده است.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از فعالیت‌های انجام شده در منطقه نار ( تعمیرات توربورکمپرسورهای ایستگاه تقویت فشار نار، تعمیرات خطوط لوله و مراکز تفکیک) بازدید و بر تعیین خط مشی تولید زمستانی تاکید کرد و خواستار ارایه برنامه از سوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی برای تعمیرات اساسی در سال 1394 شد.

کریمی بر تامین هر چه سریع‌تر کالاهای اساسی، مورد نیاز و بهبود کیفی تولیدات چاه‌های گازی تاکید کرد.

بنابراین گزارش مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این بازدید از تاسیسات و خطوط لوله چهار حلقه چاه جدید در منطقه عملیاتی پارسیان بازدید به عمل آورد.

منطقه عملیاتی پارسیان در جنوب استان فارس مشتمل بر چهار میدان گازی تابناک، هما، وراوی و شانول قرار دارد که تولیدات گازی آنها به پالایشگاه گازی پارسیان ارسال می‌شود؛ همچنین منطقه عملیاتی نار و کنگان نیز تولیدات خود را به پالایشگاه فجر جم ارسال می دارد، این مناطق از حوزه‌های تحت پوشش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و در محدوده فعالیت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها