امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12360
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 128
حجت‌‌السلام مرتضی آقاتهرانی دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص ...

حجت‌‌السلام مرتضی آقاتهرانی دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به نامزدهای انتخابات، اظهار داشت: مقام معظم رهبری صریحاً گفتند که درباره شخصی نظر نمی‌دهم و کسی هم نمی‌داند نظرم چیست؛ چرا که اگر بدانیم نظر حضرت آقا چیست همه به سمت آن جهت‌گیری می‌کنیم اما معظم‌له می‌خواهند آزادی انتخاب وجود داشته باشد تا هرکس اصلح را انتخاب کند.

حجت‌الاسلام آقاتهرانی با اشاره به شاخص‌های رهبری درباره مقاوم بودن،‌ایستادگی و پایمردی بر اصول برای رئیس‌جمهور آینده،‌ادامه داد: رهبر انقلاب می‌خواهند که ما در این زمینه فکر کنیم و تامل داشته باشیم.

دبیر کل جبهه پایداری در خصوص توصیه رهبری مبنی بر عدم سیاه‌نمایی درباره اقدامات مثبت از سوی دولت‌ها،‌خاطرنشان کرد: گاهی به موضوعاتی توجه داریم که جاذبه درست کند و بعد طوری عمل می‌شود که سوژه به دشمن می‌دهیم در حالی که نباید کارهای انجام گرفته را نادیده گرفت.  

وی با اشاره به وجود مشکلات و برخی نواقص در کشور به لزوم دقت در گفتار پرداخت و تصریح کرد: ما باید در نگاه اخلاقی یک دید جامع نسبت به مسائل داشته باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها