امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12362
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 166
سید حسن رسولی قائم مقام ستاد و سخنگوی عارف در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد تلاش برخی ...

سید حسن رسولی قائم مقام ستاد و سخنگوی عارف در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد تلاش برخی اصلاح‌طلبان برای ائتلاف بین عارف و روحانی گفت: قبل از ثبت نام و بررسی صلاحیت نامزد‌ها زمانیکه با محوبت آقای خاتمی کارگروه ویژه اجماع سازی تشکیل شد، آقای عارف اولین نامزدی بود که با معرفی نمایندگان تام الاختیار خود به آقای خاتمی از ایده و فرایند تعریف شده توسط ایشان استقبال کرد.

وی افزود: عارف گزینه نهایی کارگروه اجماع‌سازی با محوریت آقای خاتمی بود که متاسفانه بدلایلی نتیجه ی آن اعلام نشد.

قائم مقام ستاد تبلیغاتی عارف را تنها کاندیدای اصلاح طلب در آرایش انتخاباتی 92 دانست و تصریح کرد: آقای روحانی به صورت مستقل و بنا به گفته خودشان با گفتمان اعتدال گرایانه به انتخابات وروود یافته‌اند بنابراین بین این دو بخش نزدیکی و همپوشانی مشهود است و هر دو طرف، خواهان ایجاد امید و تحول در شرایط عمومی کشور هستند.

رسولی، با بیان اینکه این مردم در مقابل گرانی‌ها و تورم بی‌تاب هستند، خاطرنشان کرد: در فرصت اندک باقی مانده تا 24 خرداد، نخبگان سیاسی باید با پرهیز از واگرایی، هماهنگ با هم رفتار کنند.

رسولی ادامه داد: در تداوم خط و مشی اصولی آقای عارف، این بار نیز از تلاش‌های مجدد رهبری اصلاحات آقای خاتمی که بنا دارند با پشیبانی آقای هاشمی، به این خواسته عمومی جامه عمل بپوشاند و ائتلاف بین آقای روحانی و عارف شکل دهند، استقبال می کنیم.

قائم مقام و سخنگوی ستاد عارف در پایان ضمن ابراز امیدواری برای همگرایی بیشتر ستادهای انتخاباتی عارف و روحانی در سراسر کشور گفت: ان شالله با این اتفاق، انگیزه ی حضور و فعالیت همسوی تمام نیروهای تحولخواه برای برون رفت کشور از وضعیت نابسمان کنونی مهیا شود.
 
عارف همچنین چندی پیش در جمع خبرنگاران در مورد ائتلاف با روحانی گفته بود که بنده هیچ نظری ندارم و تا آخر در صحنه خواهم ماند.

روحانی در مورد ائتلاف با عارف واکنش نشان داده بود که بنده از ائتلاف حرفی نزدم و این را طرفداران و هوادران من می‌گویند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها