امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123622
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، محسن رضایی دقایقی پیش با حضور در جمع عزاداران حسینی در خرم‌آباد، گفت: عشق و محبت به اهل بیت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، محسن رضایی دقایقی پیش با حضور در جمع عزاداران حسینی در خرم‌آباد، گفت: عشق و محبت به اهل بیت (ع) و پیامبر (ص) از ویژگی‌های مردم لرستان است که در عمل و با دفاع از مرزهای اعتقادی و دینی و دفاع از کشور اسلامی بارها آن را نشان داده‌اند.

وی ادامه داد: خون امام حسین(ع) در رگ‌های همه مؤمنین جوشان است و بسیاری از کشورها در روز عاشورا اعم از شیعه و سنی و حتی ادیان دیگر برای امام حسین (ع) عزاداری می‌کنند و امام حسین(ع) خون خداست؛ یعنی اینکه در تاروپود همه بشریت و علی‌الخصوص مردم ایران نهفته است و چه بسا اگر این روحیه و معنویت نبود نمی‌توانستیم حکومت طاغوتی شاه را سرنگون کرده و در مقابل صدام 8 سال دفاع مقدس داشته و ایستادگی کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به روز 13 آبان، عنوان کرد: کدام کشور به خود جرأت داده که روز مبارزه با استکبار داشته باشد و این ایستادگی و مقاومت در کشور اسلامی ایران ناشی از خون خدا و امام حسین (ع) است که ما را به وضعیت امروز رسانده است و جامعه‌ای که به امام حسین (ع) عشق بورزد در برابر استکبار ایستادگی خواهد کرد.

رضایی با بیان اینکه امام حسین (ع) برای ایستادگی در مقابل ظلم و ستم و دفاع از ارزش‌های انسانی همه چیز خود را فدا کرد، تصریح کرد: امام حسین (ع) عشق و علاقه خود را در وجود تمام مومنین جهان نهاده است، به گونه‌ای که شاهد بودیم رهبران حزب نیز استقلال کشورشان را پیروی از راه امام حسین (ع) دانستند.

وی اضافه کرد: پشت چهره دروغین آمریکا و اسرائیل یک چهره سیاه وجود دارد و کشتارهای غزه و سوریه تماماً توسط آمریکا پشتیبانی می‌شود و گروه‌های تروریستی داعش و طالبان که توسط آنها به وجود آمده‌اند و اگر در حال حاضر بر علیه خود آنها برخاسته‌اند، نتیجه کارهای خطای آنهاست.

این مسئول در پایان متذکر شد: افتخار می‌کنیم که پیرو امام حسین (ع) هستیم و راه ایشان را با ولایت‌مداری ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام/2304/ذ30/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها