امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123632
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
محمدرضا مهدلو، رئیس سازمان دانش‌آموزی شهر تهران ، در گفت‌و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص همایش تجلیل از ...

محمدرضا مهدلو، رئیس سازمان دانش‌آموزی شهر تهران ، در گفت‌و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص همایش تجلیل از مداحان دانش‌آموز اظهار داشت: مراسم اختتامیه همایش نوگلان حسینی و تجلیل از مداحان برتر دانش‌آموزی پنجشنبه 6 آذرماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این مراسم از 3 نفر برتر هر مقطع تحصیلی تجلیل می‌شود که به نفر اول هر مقطع تحصیلی کمک هزینه عمره مفرده، نفر دوم کمک هزینه عتبات عالیات و نفر سوم سفر به مشهد مقدس پرداخت می‌شود؛ یعنی در مقطع ابتدائی نفرات اول تا سوم، در متوسطه اول و دوم نیز رتبه‌های اول تا سوم  جوایز خودرا دریافت می‌کنند، و در بخش تجلیل ویژه از دانش‌آموزان استثنائی نیز از این دانش‌آموزان تجلیل ویژه می‌شود.

مهدلو افزود: دانش‌آموزانی که سال‌های گذشته حائز رتبه شده‌اند نیز داوری جداگانه‌ای به عمل می‌آید و نفر برتر آن نیز جز نفرات ویژه است و تجلیل می‌شود.

رئیس سازمان دانش‌آموزی شهر تهران یادآور شد: در کارهای هنری و فرهنگی و بخش آثار دانش‌آموزان مربوط به عاشورا؛ مانند خطاطی، نقاشی و تصویرگری نفرات برتر تجلیل می‌شوند.

وی تصریح کرد: در مراسم تجلیل کسانی دعوت می‌شوند که در مرحله استانی پذیرفته شدند و تنها مربوط به شهر تهران است که حدود 500 نفر هستند و از هر منطقه بین 8 تا 10 نفر از مقاطع مختلف هستند، اما نفرات ویژه همان سه نفر برتر هستند که به اجرای مراسم نیز می‌پردازند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار