امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123658
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار خبرگزاری  فارس در کابل، «حسین مشرقی وال» سخنگوی پلیس ولایت ننگرهار در شرق افغانستان امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری  فارس در کابل، «حسین مشرقی وال» سخنگوی پلیس ولایت ننگرهار در شرق افغانستان امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در عملیات ویژه نیروهای امنیتی افغان در این ولایت 100 نفر به اتهام همکاری با طالبان دستگیر شدند.

وی افزود، در عملیات ویژه نیروهای امنیتی افغان شب گذشته در منطقه «چپرهار» این ولایت پنج شبه‎نظامی طالبان و یک فرمانده آنان کشته و یکصد نفر دیگر در اتهام به همکاری به طالبان دستگیر شده است.

به گفته مشرقی وال، تحقیقات از افراد دستگیر شده جریان دارد و در صورت ثابت شدن همکاری آنان با طالبان به نهادهای قضایی سپرده خواهد شد.

این مقام افغان تصریح کرد، عملیات نیروهای امنیتی افغان که از شب گذشته آغاز شده ادامه دارد و تاکنون چندین محل از وجود طالبان پاکسازی شده است.

روز گذشته نیز «ظاهر عظیمی»، سخنگوی وزارت دفاع افغانستان گفته بود که عملیات سربازان ارتش و قطعه ویژه نیروهای امنیتی افغان در ولایت ننگرهار راه اندازی شده است.

ولایت ننگرهار در شرق افغانستان یکی از ولایت‎های ناامن این کشور به شمار می‎رود که طالبان در بیشتر مناطق این ولایت حضوری فعال دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار