امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123662
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، منابع مطلع در استان الاحساء عربستان، اعلام کردند که حمله افراد مسلح ناشناس به مقابل ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، منابع مطلع در استان الاحساء عربستان، اعلام کردند که حمله افراد مسلح ناشناس به مقابل حسینیه شهرک «دالوه» دوشنبه‌شب (همزمان با عاشورای حسینی در عربستان) رخ داده که بر اثر آن هفت نوجوان شهید شدند.

این هفت شهید، نوجوانانی به نام‌های «عبدالله محمد الیوسف»، «عادل عبدالله حرابة»، «زهیر حبیب المطاوعة»، «عبد الله حسین المطاوعة»، «مهدی عید المشرف»، «محمد عبدالله المشرف»، «محمد حسین البصراوی» هستند.
منابع مطلع در شهرک الدالوة به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تأکید کردند که تعداد شهدای این حمله تروریستی، هفت نفر است. این اتفاق زمانی رخ داد که مردم در حال خارج شدن از حسینیه بودند و با دیدن این صحنه غافلگیر شده‌اند.

 
شاهدان عینی گفتند که ابتدا افراد مسلح مقابل حسینیه شروع به تیراندازی هوایی کردند، اما بلافاصله به سوی مردم نشانه رفتند و در پی این تیراندازی هفت نفر شهید شدند.

هنوز روشن نیست که خودرو افراد مهاجم از چه نوعی بوده است اما وزارت کشور عربستان امروز اعلام کرد که شش نفر را در این خصوص بازداشت کرده است اما جزئیات بیشتری درباره آنان ارائه نکرد.

گفته می‌شود تعقیب این افراد در روستانی الجفر، الطرف و الجشه انجام شده است.

خانواده‌های قربانیان این حادثه، امروز به بیمارستان الجفر رفتند و در این مکان تجمع بزرگی صورت گرفت.

همچنین پلیس عربستان قرار است بزودی در این خصوص بیانیه‌ای صادر کند. سرتیپ زیاد الرقیطی سخنگوی پلیس عربستان گفت که سه‌شنبه شب بیانیه پلیس درباره حادثه منتشر خواهد شد.

 انتهای پیام/ص

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها