امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12367
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 226
محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره جلسات علنی هفته آینده مجلس، گفت: مجلس هفته آینده فقط برای بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه سال 1392 کل‌کشور تشکیل جلسه می‌دهد و هر زمانی که رسیدگی به ایرادات بودجه به اتمام برسد، دیگر تشکیل جلسه نمی‌دهیم تا پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری.

وی افزود: اگر بررسی ایرادات شورای نگهبان به بودجه 92 روز یکشنبه به اتمام برسد، خانه ملت روز دوشنبه دیگر تشکیل جلسه نمی‌دهد.

نایب رئیس دوم مجلس در ادامه یادآور شد: احتمالاً مجلس روز یکشنبه هفته آینده 19 خرداد در دو شیفت کاری صبح و عصر برای رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان به بودجه 92 نشست علنی خواهد داشت و تلاش می‌کنیم بررسی بودجه 92 در مجلس را به اتمام برسانیم.

وی بر همین اساس با بیان اینکه البته برخی موضوعات دیگری را در دستور کار جلسات علنی هفته آینده صحن قرار دادیم، مانند بررسی چند طرح و لایحه اعاده شده از شورای نگهبان و همچنین بررسی چند تقاضای تحقیق و تفحص، توضیح داد: این موارد را برای اینکه ممکن است گزارش کمیسیون تلفیق درباره بررسی ایرادات شورای نگهبان به بودجه 92 به موقع تقدیم هیئت رئیسه نشود یا امکان دارد کمیسیون تلفیق بخواهد بررسی مجددی روی ایرادات شورا به بودجه 92 انجام دهد، در دستور کار قرار دادیم، تا بیکار نباشیم.

محمدرضا باهنر در خاتمه درباره زمان برنامه تجدید میثاق سالانه نمایندگان مجلس با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نیز گفت: با توجه به اینکه هفته آینده همزمان با هفته برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است و حدود 90 نفر از نمایندگان مجلس عضو هیئت‌های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند، لذا ما در تلاشیم که بررسی بودجه 92 سریعتر به اتمام برسد تا وقت نمایندگان برای حضور در انتخابات و انجام امور محوله آزادتر باشد، لذا فعلاً زمان این برنامه مشخص نیست و هیئت رئیسه بعداً در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها