امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12369
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 281
به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از فعالان اصلاح طلب استان یزد در نامه به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و سید محمد ...

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از فعالان اصلاح طلب استان یزد در نامه به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی ضمن معرفی محمدرضا عارف بعنوان تنها کاندیدای اصلاح طلب انتخابات ریاست جمهوری از آنها خواستند تا از عارف حمایت کنند.
متن این نامه بدین شرح است:

سروران معزز، جناب آقایان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام خاتمی
با سلام و درود و تحیت

قرن‌هاست که اسلام با محوریت قرآن و اهل بیت در گوشت و جان مردم این سرزمین عجین شده است. بیش از یک‌صد سال است که در ذیل این ارزش‌های اساسی، ساکنان دیار پاک ایران برای دست‌یابی به حق و حقوق خود، عدالت و آزادی و در یک کلام تغییر جایگاه از رعیت به مردم تلاش و مبارزه کرده‌اند. راه‌های گوناگون را آزمودند. به دستاوردهای بزرگی رسیدند اما همواره در برابر دستاوردها و فرازهای تاریخی، تلخ‌کامی‌ها و فرودهای تلخی را تجربه کرده‌اند.

اصلاح‌طلبی راه‌حلی بود برای پایان‌بخشی به این فراز و فرودها، به زنده‌بادها و مرده‌بادها و برای رسیدن به پایایی و پویایی ملی و توسعه پایدار و نهادینه شدن آن. اصلاح‌طلبی مورد اقبال عمومی مردم ایران قرار گرفت و به یک هدف، یک راه و یک منش تبدیل شد.

یکی از جلوه‌های مهم اصلاحات، توسعه سیاسی به ویژه از طریق حضور و بهره‌برداری از هر فرصت انتخاباتیِ هر چند ناهموار است. انتخابات، فرصت بزرگی برای ارتقای سرمایه‌های اجتماعی و نهادینه کردن ارزش‌های اصلاحات در جامعه به ویژه در نسل جدید و حفظ و ارتقای جایگاه سیاسی آن و دفاع از خواسته‌های به حق امروزی و تاریخی مردم ایران است.

در شرایط فعلی، در انتخابات پیش رو و در بین نامزدهای مختلف انتخاباتی تنها فردی که در هدف، روش و منش اصلاح‌طلب است و با صدای بلند آن را اعلام کرده، جناب آقای دکتر عارف است. با توجه به جایگاه تفکر اصلاحات در ایران، دکتر عارف زبان گویای مردم این کشور در شرایط فعلی است که بود او بسیار بیشتر از نبود اوست و لازم است تا در فرصت اندک باقی‌مانده وی را یاری دهیم تا این بود و سرمایه بزرگ اصلاحات را به بروز و ظهور برسانیم و این ممکن نمی‌شود مگر به این که جریان بزرگ اصلاحات برای پیروزی بزرگ مردم ایران بر روی تنها گزینه موجود ائتلاف و نیروهای اجتماعی و سیاسی خود را بسیج کند. ما مطمئنیم فراتر از نظرسنجی‌ها، با توجه به هم‌سو بودن خواست مردم و منش دکتر عارف در شرایط فعلی و تلاش برای ظهور این تطابق، رأیِ دکتر عارف به صورت تابع نمایی رشد خواهد کرد و حتی امکان دارد در مرحله اول انتخابات، جریان اصلاحات پیروز قطعی باشد. چنان که در دوم خرداد 76 چنین حماسه‌ی بزرگی در روزهای آخر رقم خورد.

ما جمعی از اصلاح‌طلبان یزدی از شما بزرگواران به عنوان رهبران اصلاحات در این کشور با توجه به پایگاه بزرگ و عمیق مردمی و سیاسی‌تان خواستاریم تا در فرصت اندک باقی‌مانده با رهبری و مدیریت جریان اصلاحات و حمایت از دکتر عارف برای معرفی وی به عنوان منتخب جبهه اصلاحات در ایران، شرایطی فراهم کنید تا رسیدن به پیروزی و دست‌یابی به نتیجه‌ای که خواست عموم مردم ایران است، محقق شود. سلامتی و به‌روزی شما و سعادت مردم ایران‌زمین را از خداوند متعال خواستاریم».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها