امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123704
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 26
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فواد معصوم» رئیس‌جمهور عراق در دیدار با شماری از رهبران و سران احزاب کردستانی در شهر

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فواد معصوم» رئیس‌جمهور عراق در دیدار با شماری از رهبران و سران احزاب کردستانی در شهر «سلیمانیه» بر ضرورت بازگشت به قانون اساسی برای حل و فصل اختلافات موجود در کشور تاکید کرد.

بر اساس بیانیه دفتر ریاست‌جمهوری عراق که نسخه‌ای از آن در خبرگزاری عراقی «وای نیوز» منتشر شد، فواد معصوم در این دیدار تاکید کرد: پایبندی و بازگشت به قانون اساسی برای دستیابی به راهکار به منظور حل و فصل اختلافات موجود گزینه‌ای گریزناپذیر است.

رئیس جمهور عراق که بر دیدار با شخصیت‌ها و مقامات سیاسی کشور برای بررسی تحولات سیاسی، امنیتی و اقتصادی متمرکز است تلاش دارد مشکلات موجود میان اربیل و بغداد را رفع کند.

وی به مقامات حزبی کُردی گفت: مسئولیت من به عنوان رئیس‌جمهور عراق کمک برای دستیابی به توافق میان طرفهای مختلف در کشور و عبور از مشکلات است به ویژه که امروزه عراق با چالشهای خطرناکی در دو سطح امنیتی و اقتصادی مواجه است. در چنین شرایطی قانون اساسی برای رفع اختلاف میان عراقی‌ها فصل الخطاب است.
انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها