امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123708
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با آرزوی قبولی عزاداری‌ها، طاعات، عبادات و نذورات مردم ...

به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با آرزوی قبولی عزاداری‌ها، طاعات، عبادات و نذورات مردم فهیم و متدین ایران اسلامی، به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی برای بازگشت مسافران عزادار حسینی طی اطلاعیه‌ای توصیه‌ کرد:

** بازگشت خود را به بعد از ظهر روز جمعه موکول نکرده و ترجیحاً روز پنجشنبه را برای بازگشت در نظر بگیرند و به آن دسته از هموطنانی که امکان و شرایط تمدید سفر را دارند پیشنهاد می شود بازگشت خود از سفر را به روز شنبه موکول کنند.

** پیش از بازگشت، از طریق سامانه  مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری  و حمل و نقل به شماره 141 از وضعیت تردد در جاده های کشور و از طریق سامانه 134 از شرایط آب و هوایی مبدا مورد نظر اطلاعات لازم را کسب و سپس برای بازگشت خود برنامه ریزی کنید.

** با توجه به احتمال بروز ترافیک طولانی مدت در برخی مسیرهای پرتردد پیشنهاد می‌شود قبل از ورود به جاده نسبت به کنترل میزان بنزین خودرو و سایر معاینات فنی اقدام کنید تا در طول جاده ها با مشکل اتمام سوخت خودرو و یا نقص فنی مواجه نشوید.

** به تمامی تأسیسات گردشگری، رستورانها و مراکز پذیرایی بین راهی توصیه اکید می شود تا ضمن رعایت امنیت روانی مسافران در طول مسیر مراجعت در جهت رعایت نرخ، بهداشت و همچنین همکاری و همراهی با مسافران و گردشگران در ترافیک های طولانی اهتمام بیشتری داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌ها تا آخر این هفته را نیز در اینجا می‌توانید ببینید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها