امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123716
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روزنامه «هاآرتص»، پلیس رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) برای دومین بار طی یک ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روزنامه «هاآرتص»، پلیس رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) برای دومین بار طی یک هفته گذشته، مسجدالاقصی را بست.

بر اساس این گزارش، این اقدام به بهانه مقابله با فلسطینی‌های معترض صورت گرفت که در مسجد الاقصی تحسن کرده بودند. اقدام پلیس رژیم صهیونیستی برای بیرون راندن آنها به درگیری انجامید که پس از آن صهیونیست‌ها به همین بهانه مسجدالاقصی را برای دومین بار طی یک هفته گذشته بستند.

اما به گزارش خبرنگار شبکه العربیه صهیونیست‌ها بعد از چند ساعت بار دیگر مسجدالاقصی را باز کردند.

هفته گذشته نیز به دنبال ترور یک خاخام یهودی (جزئیات بیشتر) رژیم صهیونیستی مسجدالاقصی را بست که در نهایت تحت فشار کشورها، شخصیت‌های مختلف و مردم قدس مجبور شدند آن را باز کنند.

این خاخام اسرائیلی از مسئولان بلندپایه جمعیت موسوم به «هیئت امنای مسجدالاقصی» است و مرتبا با تحریک صهیونیست‌ها ، آنها به به یورش به مسجدالاقصی دعوت می‌کند.

رژیم صهیونیستی قدس اشغالی را پایتخت خود می‌داند اما فلسطینی‌ها با این سیاست صهیونیست‌ها مخالفند. بسیاری از کشورهای جهان نیز قدس را مرکز رژیم اشغالگر نمی‌شناسند.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها