امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123722
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، «اسامه النجیفی» معاون رئیس جمهور عراق در بیانیه‌ای که به مناسبت عاشورای حسینی منتشر ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، «اسامه النجیفی» معاون رئیس جمهور عراق در بیانیه‌ای که به مناسبت عاشورای حسینی منتشر کرد، از مردم کشورش خواست زیر سایه پرچم امام حسین (ع) برای مبارزه با تروریسم و حاکمیت قانون با یکدیگر متحد باشند.

النجیفی در ادامه بیانیه آورده است: حادثه عاشورا تنها یک مناسبت دینی نیست، بلکه مظهر پیروزی خون بر شمشیر، شرافت ارزش‌ها بر ظلم و استبداد و پیروزی حق بر باطل در تاریخ بشریت است و این گونه است که ما سالروز شهادت امام حسین (ع)، اهل بیت و یاران باوفایش را در حادثه طف گرامی می‌داریم.

وی افزوده است: ارزش‌های امام حسین (ع) بذر شرافت و آزادگی را در بشریت کاشته و به نسل‌ها معنای فداکاری و رستگاری را آموخت.

نجیفی با اشاره به اینکه ما راه حسین علیه السلام را ادامه می‌دهیم و برای مواجهه با شر و تمام اشکال تروریسم و مبارزه با فرقه گرایی عزم خود را جزم کرده‌ایم و همه مفاهیم و ارزش‌های خیرخواهانه و والای انسانی را از قیام وی درک می‌کنیم، تصریح کرده است: ما ضمن اینکه به جهان اسلام و ملت عراق سالروز شهادت امام حسین علیه السلام را تسلیت می‌گوییم از ملت شریف خود می‌خواهیم زیر سایه پرچم امام حسین برای مبارزه با تروریسم و حاکمیت قانون متحد باشند.

معاون رئیس جمهور عراق در پایان این بیانیه تأکید کرده که باید برای یکپارچه کردن سرزمین، ملت و ثروت عراق تلاش‌ها را مضاعف کرد ملت ما قدرت و اراده آهنین خود را از خیزش دلیرانه مقام شامخ حسینی به ارمغان گرفته‌اند و به جهانیان نشان دادند که رهروان سید الشهدا هستند و هر آن کس که راه آنها را پیش بگیرد رستگار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها