امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123742
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی، محمدحسین فرهنگی نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عمده

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی، محمدحسین فرهنگی نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عمده فعالیت‌های بسیج در دوران دفاع مقدس مصروف فعالیت های جهادی و آمادگی دفاعی بود، اما امروز بسیج می تواند در حوزه عمرانی نیز اقدامات مفیدی را انجام دهد.

فرهنگی افزود: بیشتر فعالیت های عمرانی بسیج در قالب بسیج سازندگی تدوین شده و اقدامات مفیدی نیز در این زمینه صورت گرفته است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیج سازندگی در راستای اجرای برنامه های عمرانی خود در شهرهای مختلف به فعالیت‌های عمرانی در شهرهای تبریز، آذر شهر و اسکو پرداخته است و تاکنون نتایج مطلوبی در این زمینه به دست آمده، به گونه‌ای که اشتغال زایی تا حدودی مورد توجه قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: اگر ما بتوانیم از توانایی بسیج سازندگی در سطح استان بیشتر بهره‌مند شویم، یقینا از نظر معیشتی و اشتغال شرایط بهتری در استان فراهم خواهد آمد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها