امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123775
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
محمد‌علی وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه رسانه‌های داخلی در پوشش اخبار مربوط به حادثه اسیدپاشی در استان اصفهان عملکرد مطلوب و ...

محمد‌علی وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه رسانه‌های داخلی در پوشش اخبار مربوط به حادثه اسیدپاشی در استان اصفهان عملکرد مطلوب و معقولی داشته‌اند، اظهار داشت: خبر مربوط به این حادثه در ابتدا در یکی از خبرگزاری‌های داخلی منتشر شد و از آنجایی که این خبر از عناصر خبر فراگیر بهره‌مند بود در رسانه‌های مکتوب نیز انعکاس یافت.

ارائه تحلیل‌های نادرست در خصوص تمامی اخبار کشور، جزء خصوصیت‌ همیشگی‌ رسانه‌های بیگانه است

مدیرمسئول روزنامه ابتکار با اعلام اینکه درج و انعکاس خبر این حادثه، هیچگونه وجه اختلافی با منافع و مصالح کشور نداشت، بیان داشت: در این میان رسانه‌های بیگانه وسط میدان آمدند و میدان‌داری و موج‌سواری کردند به‌ گونه‌ای که تحلیل‌های نادرستی را ارائه دادند.

وی با بیان اینکه عملکرد این دسته از رسانه‌ها اختصاص به این حادثه ندارد، بیان داشت: این خصوصیت رسانه‌های بیگانه در خصوص تمامی اخبار کشور است که تحلیل‌های نادرست و دلخواه خود را ارائه دهند.

رئیس انجمن صنفی روزنامه‌های غیر دولتی در ادامه با بیان اینکه در حادثه اسید‌پاشی اصل اطلاع‌رسانی مرتبط با کارکرد رسانه‌ها است، بیان داشت: این در حالی است که دستگا‌ه‌های مربوطه‌ که وظیفه اطلاع‌رسانی در این باره داشتند، سرعت لازم درخصوص اطلاع‌رسانی در مورد این حادثه را نداشتند و بر همین اساس اخبار انعکاس یافته شفاف نبود.

وکیلی با بیان اینکه در این خصوص سخن واحدی از سوی مسئولین شنیده نشد، افزود: بر همین اساس روایت‌های مختلفی از سوی مسئولین و در ادامه از سوی رسانه‌ها در خصوص حادثه اسیدپاشی اصفهان شنیده شد و همین مسئله زمینه تحلیل‌های متناقض را فراهم آورد.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار