امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123787
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان خواف در تشریح این خبر گفت: در پی کسب ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان خواف در تشریح این خبر گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی با اجاره کردن زمین های معدنی شهرستان خواف و سایر شهر ها و فروش آن به صورت ملکی به دیگران بیش از 7 میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان خواف قرار گرفت.

وی گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند این کلاهبردار 35 ساله را شناسایی کنند و تحت کنترل نامحسوس قرار دهند که پس از محرز شدن کلاهبرداری توسط متهم، در اقدامی ضربتی او را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات و بازجویی های فنی و پلیسی، متهم ابتدا هرگونه کلاهبرداری از مالباختگان را منکر شد اما در برابر شواهد و ادله موجود به کلاهبرداری  7 میلیارد تومانی با سوء استفاده از سادگی افراد و استفاده از اسناد جعلی از طریق فروش زمین های معدنی اعتراف کرد.

سرهنگ یزدانی خاطرنشان کرد: شهروندان سعی کنند از طریق مراجع قانونی معاملات خود را انجام دهند و به هیچ وجه فریب چهره به ظاهر موجه این افراد را نخورند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار