امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123789
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
محمد حقانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با تأکید بر اینکه بنده علیرغم صحبت‌هایی که قالیباف شهردار تهران و ...

محمد حقانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با تأکید بر اینکه بنده علیرغم صحبت‌هایی که قالیباف شهردار تهران و پشمچی‌زاده شهردار منطقه 5 در خصوص بوستان مادر و تغییر کاربری این بوستان داده‌اند قانع نشده‌ام گفت: متأسفانه صحبت‌های شهردار منطقه 5 خارج از روال معمولی بوده و در واقع یک داستان‌سرایی بیش نبوده است!

وی تصریح کرد: بنده در همان جلسه نیز تأکید کردم که به هیچ وجه از پاسخ آقایان قانع نشده‌ام و در واقع بنا دارم این موضوع را پیگیری کنم.

حقانی ادامه داد: در آن جلسه که با حضور قالیباف شهردار تهران و برخی از معاونین وی برگزار شد شاهد بودیم که «یک شو» توسط هیأت رئیسه شورای شهر تهران و مدیران شهرداری برگزار شد.

عضو شورای شهر تهران در ادامه با تأکید بر اینکه بنده 16 سؤال بی‌پاسخ دارم که باید شهردار تهران به آنها پاسخ دهد گفت: هفته آینده این 16 سؤال را به هیأت رئیسه شورا تقدیم خواهم کرد و انتظار دارم طبق آیین‌نامه داخلی شورای شهر تهران آن را پیگیری و بررسی کنند.

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران از حضور مجدد شهردار تهران در جلسه شورا خبر داد و گفت: طبق آیین‌نامه داخلی شورای شهر چنانچه نیاز باشد شهردار باید در جلسه حضور پیدا کند و پاسخگوی سؤالات باشد.

وی همچنین با اشاره به برخی از سؤالات خود از شهردار تهران گفت: تغییر کاربری بوستان مادر و تغییر فضای سبز یکی از سؤالات اصلی بنده است چرا که این بوستان غیرقابل فروش بوده اما شهرداری آن را فروخته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها