امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123804
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی، معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه در خصوص تأمین اقلام اساسی، حساس و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی، معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه در خصوص تأمین اقلام اساسی، حساس و ضروری توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  را ابلاغ کرد.

طبق این تصویب‌نامه سه وزارتخانه‌ دفاع، بهداشت و علوم مکلف شدند که برای تامین نیاز غذایی سازمان‌ها و کارکنان خود اقلام روغن، برنج، شکر، گوشت مرغ و گوشت قرمز و سایر کالاهای حساس و ضروری را به قیمت بازار تهیه نمایند.

متن این تصویب‌نامه را در زیر می‌خوانید:

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ـ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ـ وزارت صنعت، معدن و تجارت
وزارت دادگستری ـ وزارت جهاد کشاورزی

هیأت وزیران در جلسه 27/7/1393 به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و تبصره (3) ماده واحده قانون اصلاح قانون تعزیرات حکومتی ـ مصوب 1373ـ تصویب کرد:

به منظور تنظیم بازار اقلام اساسی، حساس و ضروری، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای تأمین جیره غذایی نیروهای مسلح و وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری برای تأمین نیاز مراکز آموزشی و سایر دستگاه‌ها از جمله سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور مکلفند اقلام روغن، برنج، شکر، گوشت مرغ و گوشت قرمز و سایر کالاهای حساس و ضروری (به تشخیص ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها) را از طریق مباشرین دولتی (شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت پشتیبانی امور دام کشور) به قیمت بازار تأمین نمایند. تعیین قیمت بازار برای فروش کالاهای موردنظر با پیشنهاد سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و تصویب ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها (کارگروه تنظیم بازار) خواهد بود.

معاون اول رئیس‎جمهور ـ اسحاق جهانگیری

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار