امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123805
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، عیسی امامی پیش از ظهر امروز در بازدید از بیمارستان طالقانی و مرکز تخصصی و فوق تخصصی دزیانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، عیسی امامی پیش از ظهر امروز در بازدید از بیمارستان طالقانی و مرکز تخصصی و فوق تخصصی دزیانی شهرستان گرگان اظهار کرد: سرمایه‎گذاری جدی در بخش درمان صورت نگرفته است لذا برای طراحی و مهندسی پروژه‎های بهداشت و درمان در بلندمدت باید تشریک مساعی جدی صورت بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه در طرح تحول سلامت باید جنبه‎های نرم‎افزاری و سخت‎افزاری مورد توجه قرار بگیرد، تصریح کرد: در اجرای پروژه‎های بهداشت و درمان باید علاوه بر آینده‎نگری نسبت به توزیع جغرافیایی نیز توجه شود.

سرمایه‎گذاری جدی در بخش درمان گلستان صورت نگرفته است

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکثر امکانات و استعدادهای بخش درمان برای 15 الی 20 سال پیش است و باید ظرفیت‎های جدید، امکانات و تجهیزات موردنیاز پیش‎بینی و مطالبات به حق مردم در این حوزه برآورده شود.

امامی افزود: با وجود تمامی خدماتی که انجام می‎شود مردم انتظارات بیشتری دارند، تمرکز امکانات در یک جا نمی‎تواند مطالبات مردم را برآورده کند.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‎گذاری جدی در بخش درمان گلستان صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: تلاش می‎شود با توزیع جغرافیایی مناسب نسبت به ظرفیت‎های بخش بهداشت و درمان مبادرت شود.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بهره‎گیری از ظرفیت بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: یکی از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم این است که همه انتظارات متوجه دولت شده است در حالی که در بخش پزشکی توانمندی زیادی وجود دارد و پزشکان قادر هستند این مسئولیت را به خوبی ایفا کنند به شرطی که اقتصادی باشد.

امامی یادآور شد: یکی از مسائلی که در طرح تحول سلامت دنبال می‎کنیم این است که ظرفیت‎ها را به میدان آورده و استعدادها را به حرکت درآوریم و با سرمایه‎گذاری و اقتصادی کردن به دوام و بقای این بخش بیفزاییم تا دولت بتواند خدمات بهتری ارائه کند.
انتهای پیام/83001/ر30/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها