امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123830
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «رابرت ترنر» مدیر آنروا (آژانس امدادرسانی و ایجاد اشتغال برای آوارگان فلسطینی وابسته به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «رابرت ترنر» مدیر آنروا (آژانس امدادرسانی و ایجاد اشتغال برای آوارگان فلسطینی وابسته به سازمان ملل) گفت به دلیل عدم وجود دولت وحدت ملی و عدم ثبات سیاسی در فلسطین هنوز ثبات کافی برای کنترل بحران غزه وجود نداشته و اگر هرچه سریعتر ثبات در این منطقه برقرار نشود، بحران دیگری منطقه را فراخواهد گرفت.

«ترنر» اضافه کرد میزان خرابی‌ها و بی‌خانمانی جنگ 50 روزه اخیر غزه بیشتر از انتظار بوده و آخرین برآوردها حاکی از آن است که ساخت مجدد غزه حدود 2 تا 3 سال به طول خواهد انجامید.

وی ادامه داد در صورت عدم وجود ثبات سیاسی در فلسطین و در صورت عدم رفع حصر نوار غزه، جنگ دیگری در راه خواهد بود. هفته گذشته اسراییل با مسدود کردن مرزهای غزه مانع رسیدن کمک‌های اولیه به نوارغزه شد.

«ترنر» افزود روزانه حدود 400 کامیون تجهیزات برای ساخت مجدد غزه نیاز است تا خرابی‌های به بار آمده از جنگ 50 روزه اخیر در غزه را بتوان نوسازی کرد.

حدود 5.4 میلیارد دلار کمک برای جمعیت 1.8 میلیونی غزه و ساخت 80 هزار خانه تخریب‌شده در غزه نیاز است. جنایات اخیر صهیونیست‌ها در غزه جان بیش از 2 هزار فلسطینی شامل کودکان بیگناه را گرفت.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها