امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123831
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیته محلی نقشه‌کشی و ساخت‌وساز وابسته به شهرداری قدس اشغالی امروز (چهارشنبه) مجوز ساخت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیته محلی نقشه‌کشی و ساخت‌وساز وابسته به شهرداری قدس اشغالی امروز (چهارشنبه) مجوز ساخت 306 واحد مسکونی در خارج از خط سبز را تصویب کرد.
به نوشته روزنامه «تایمز اسرائیل»، دفتر شهرداری قدس اشغالی با اعلام این خبر در بیانیه‌ای اعلام کرد، شهرداری ساخت‌وساز برای یهودی‌ها در بیت‌المقدس را متوقف نخواهد کرد چراکه ساخت‌وساز در این شهر را برای رشد بیت‌المقدس ضروری می‌داند.
بر اساس این گزارش، تصویب ساخت 306 واحد مسکونی جدید در بیت‌المقدس با تصویب ساخت 500 واحد مسکونی در منطقه «رامات شلومو» همزمان شده است که موجب انتقاد آمریکا و طرف فلسطینی شد.
«صائب عریقات» مذاکره‌کننده ارشد فلسطینی ساخت‌و ساز در رامات شلومو را «سیلی به صورت آمریکا» و جامعه بین‌المللی خوانده و گفته بود این کار پیام شفافی ارسال می‌کند مبنی بر اینکه کابینه نتانیاهو، شهرک‌سازی را بر مذاکرات برگزیده است.
به نوشته این روزنامه، در حالی که رژیم صهیونیستی قدس شرقی را پایتخت خود تلقی می‌کند، جامعه بین المللی شهرک‌سازی در این منطقه را محکوم می‌کند و می‌گوید این کار برای روند سازش با فلسطینی‌ها سازنده نیست.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها