امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123841
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «استفان دی میستورا» نماینده سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد که طرح پیشنهادی‌اش برای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «استفان دی میستورا» نماینده سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد که طرح پیشنهادی‌اش برای مسئله سوریه از یک مقدمه بسیار ساده آغاز می‌شود و این طرح تجربه همه چیز از نوک هرم تا پایین آن از طریق کنفرانس‌ها، نشست‌ها و طرح‌های احتمالی صلح و آشتی است.

دی میستورا در یک گفت‌وگو با شبکه خبری «سی ان ان» گفت: ما باید در واقعیت به سوری‌ها و جهان ثابت کنیم که موضوعاتی وجود دارد که قابل اجرا شدن است: نابودی گروهک داعش و پایان درگیری .

وی افزود که گروهک داعش در حال پیشروی به سمت حلب است و این فرصتی برای جامعه بین‌المللی است تا آنرا متوقف کند . اگر خبر پیشروی داعش به سمت حلب به دور از کوبانی صحیح باشد، فرصت خوبی برای نجات این شهر است، شهری که شاهد درگیری بدون نتیجه بین معارضان و حکومت سوریه است.

دی میستورا در ادامه گفت که برای نابودی داعش باید حداقل درگیری‌ها در دیگر اماکن را محدود کرد تا بر روی این گروهک در یک مکان تمرکز شود و حلب یکی از این مکان‌هاست.
وی افزود در اینکه داعش بزرگترین خطر فعلی است شکی وجود ندارد و اگر شهر کوبانی محل ایستادگی در برابر داعش باشد، پشتیبانی از آن تا شکست داعش باید ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها