امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123843
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به مناسبت برقراری 540 سال روابط دیپلماتیک بین ایران و لهستان، همایشی با همکاری اداره ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به مناسبت برقراری 540 سال روابط دیپلماتیک بین ایران و لهستان، همایشی با همکاری اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه و با مشارکت سفارت لهستان در تهران در روز یکشنبه 18 آبان ماه 1393 در مرکز آموزش و پژوهش‌های بین‌المللی وزارت امور خارجه، سازمان ایرانی مجامع بین‌المللی برگزار می‌شود.

در این همایش که معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون وزیر فرهنگ و میراث ملی لهستان حضور دارند، تنی چند از پژوهشگران و صاحبنظران ایرانی و لهستانی در خصوص موضوعاتی نظیر تاریخ روابط بین ایران و لهستان، روابط ایران و لهستان در عصر جهانی شدن و دورنمای آن، همکاری‌های علمی، فرهنگی و هنری بین دو کشور و فرصت‌های اقتصادی و تجاری ایران و لهستان بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

همچنین در حاشیه همایش بزرگداشت روابط تاریخی و تمدنی دو کشور طی 540 سال گذشته، نمایشگاه اسناد تاریخی روابط دو کشور از دوران صفویه تا دوران معاصر، مدارک و کتاب‌های تاریخی مربوطه، افتتاح و به نمایش گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار