امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123864
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های نخبه ارتش سوریه از روز چهارشنبه پیشروی خود به سمت شهر «دوما»، در ریف دمشق را ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های نخبه ارتش سوریه از روز چهارشنبه پیشروی خود به سمت شهر «دوما»، در ریف دمشق را از محور «تل کردی – اردوگاه الوافدین» با هدف آزادسازی این شهر آغاز کردند، شهری که اصلی‌ترین دژ و پایگاه گروه‌های مسلح تروریستی در غوطه شرقی دمشق به شمار می‌آید.

در اولین روز از آغاز این عملیات نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، پیشروی‌هایی را به سمت بوستان‌های «دوما» از محور اردوگاه پناهجویان فلسطینی محقق کنند، تا به این طریق با تسلط بر مسیر «الحجاریه» در دوما و اطراف منطقه «ضاحیه المجد» امنیت آنها را تامین کنند.

در این عملیات لشکر 4 و گارد ریاست جمهوری سوریه مشارکت داشته و با عناصر تروریستی وابسته به گروه «جیش الاسلام» به سرکردگی «زهران علوش» در مزارع نزدیک به شهر دوما به شدت درگیر شدند تا به موازات آن یگان توپخانه ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح در محور «الشیفونیه» را هدف گرفته و منهدم کند.

محور شمال شرقی دوما و مزارع اطراف آن نیز شاهد درگیری‌های شدید با استفاده از سلاح‌های سنگین و نیمه سنگین نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح تروریستی در این منطقه بود.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها