امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123874
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،فیلم‌نامه‌های رقص در غبار، شهر زیبا، چهارشنبه‌سوری، دایره‌زنگی، درباره‌ی الی...، جدایی نادر از سیمین و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،فیلم‌نامه‌های رقص در غبار، شهر زیبا، چهارشنبه‌سوری، دایره‌زنگی، درباره‌ی الی...، جدایی نادر از سیمین و گذشته در این مجموعه گردآوری شده و این مراسم با حضور اصغر فرهادی و امضای کتاب برای مخاطبان همراه است.

در مقدمه‌ی کوتاهی که اصغر فرهادی بر این کتاب نوشته، آمده: «فیلم‌نامه‌های پیشِ رو را که مرور می‌کنم، آن‌چه بین همه‌ی آن‌ها مشترک است و از رقص در غبار تا گذشته پُررنگ و آگاهانه‌تر شده چیزی نیست جز علامت سؤال، علامت سؤالی که فیلم‌نامه به فیلم‌نامه بزرگ‌تر و چندوجهی‌تر شده است. اگر با این نوشته‌ها توانسته باشم جسارتِ پرسش‌گری را در تماشاگرانِ فیلم‌هایم تقویت کرده و ترس‌شان را از کاشتنِ علامتِ سؤال در ذهن‌ها بکاهم، از عمری که برای نوشتن صرف کرده‌ام راضی و خشنودم.»

این مراسم در تاریخ 17 آبان‌ماه 1393، ساعت 18 آغاز می‌شود. محل برگزاری،پردیس سینمایی کورش، طبقه‌ی ششم، سالن 7 ، به آدرسِ اتوبان حکیم، اتوبان ستاری، نبش خیابان پیامبر، مجتمع تجاری کورش است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها