امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123895
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسابقه قرآنی «اسرا» که در رشته‌های قرآئت تقلیدی قرآن،  دعا، اذان و مداحی از ابتدای سالجاری شروع شده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسابقه قرآنی «اسرا» که در رشته‌های قرآئت تقلیدی قرآن،  دعا، اذان و مداحی از ابتدای سالجاری شروع شده بود، از روز شنبه 17 آبان وارد مرحله نیمه نهائی می‌شود.

بر اساس این گزارش، در این مرحله از مسابقات در هر رشته حدود 50 نفر برگزیده شدند که تا نیمه اول بهمن ماه به رقابت خواهند پرداخت و مرحله ماقبل فینال نیز در نیمه دوم بهمن انجام خواهد شد و منتخبین نهائی برای مرحله فینال در نیمه اول اسفند به رقابت می‌پردازند.

کارشناسان این مرحله از مسابقات مانند مرحله قبل، آقایان امین پویا در رشته قرائت تقلیدی استاد عبد الباسط و استاد منشاوی، سعید حدادیان در رشته دعا و مداحی ، محمد عباسی در رشته قرآئت تقلیدی استاد مصطفی اسماعیل، سعید طوسی در رشته اذان و سرکار خانم حاجعلی در رشته حفظ ویژه خواهران است که داوری این مرحله از مسابقه را نیز برعهده خواهند داشت.

قطعات منتخب برای اجرا در این مرحله روی پایگاه اطلاع رسانی شبکه قرآن و معارف سیما بارگذاری شده است که منتخبین می توانند با مراجعه به آدرس www.tv8.ir آنها را دریافت کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها