امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 123896
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص اکران یا عدم اکران این فیلم گفت: هنوز زمان نمایی هیچکدام از فیلم‌هایی ...

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص اکران یا عدم اکران این فیلم گفت: هنوز زمان نمایی هیچکدام از فیلم‌هایی جدید مشخص نیست و روز دوشنبه هفته آینده 19 آبان در جلسه شورای صنفی نمایش این موضوع مشخص خواهد شد.

وی افزود: قرارداد اکران «عصبانی نیستم» از قبل در گروه آفریقا بسته شده است و هنوز چیز خبری از ارشاد مبنی بر اکران یا عدم اکران این فیلم به دست مال نرسیده است، چرا که مرجع تصمیم‌گیری برای نمایش فیلم‌ها ارشاد است و شورای صنفی نمایش تنها وظیفه مشخص کردن زمان نمایش فیلم‌ها را دارد.

فرجی خاطرنشان کرد: به هرحال تا این لحظه مطلبی از سوی ارشاد به ما برای اکران با عدم اکران این فیلم اعلام نشده و روز دوشنبه کف فروش فیلم‌های در حال نمایش بررسی می‌شود و پس از آن زمان اکران فیلم‌های جدید را اعلام خواهیم کرد.

براساس این گزارش، تاکنون اکران چهار فیلم «میهمان‌ داریم» بعد از «آرایش غلیظ» در گروه استقلال، «شیار 143» بعد از «خانوم» در گروه آزادی،«تراژدی» بعد از «آتش بس 2» در گروه فرهنگ و «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی کاظم راست‌گفتار بعد از «شهر موش‌ها 2» در گروه قدس قطعی شده است و باید دید آیا فیلم حامی فتنه «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان بعد از «خواب‌زده‌ها» در گروه آفریقا اکران خواهد شد و یا با دستور ارشاد فیلم دیگری جایگزین آن می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار